Iławski Budżet Obywatelski

UWAGA SENIORZY !

W dniu 8 czerwca 2023 r. - Boże Ciało - zajęcia z panią Magdą w ramach IBO nie odbędą się !

 

Miło nam poinformować, że na zajęcia dla seniorów w ramach Iławskiego Budżetu Obywatelskiego zapisały się 283 osoby. W związku z dużym zainteresowaniem ćwiczeniami gimnastycznymi na matach z Panią Magdą, osoby zapisane na te zajęcia zostaną podzielone na dwie grupy.

Zajęcia będą się odbywały w naszej hali sportowo – widowiskowej (ul. Niepodległości 11 B) w następujące dni:

- poniedziałki, godz. 14:30 – Zumba (prowadząca P. Monika) – pierwsze organizacyjne zajęcia odbędą się w dniu 6 lutego 2023 r.

- wtorki, godz. 14:30 – ćwiczenia gimnastyczne na matach (prowadząca P. Magda, pierwsza grupa) – pierwsze organizacyjne zajęcia odbędą się w dniu 7 lutego 2023 r.

- środy, godz 14:30 – zajęcia z Tai Chi (prowadzący P. Sławek) – pierwsze organizacyjne zajęcia odbędą się w dniu 8 lutego 2023 r.

- czwartki, godz. 14:30 – ćwiczenia gimnastyczne na matach (prowadząca P. Magda, druga grupa) – pierwsze zajęcia odbędą się w dniu 16 lutego 2023 r.

 

UWAGA ! ! !

NA PIERWSZE ZAJĘCIA Z ĆWICZEŃ GIMNASTYCZNYCH Z PANIĄ MAGDĄ, W DNIU 7 LUTEGO, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY SIĘ NA TE ZAJĘCIA ZAPISALI. W TRAKCIE TYCH ZAJĘĆ ZOSTANIE DOKONANY PODZIAŁ NA DWIE GRUPY: WTORKOWĄ I CZWARTKOWĄ !

ZE WZGLĘDU NA PRZYGOTOWANIA DO MECZU SIATKÓWKI, PIERWSZE ZAJĘCIA Z TAI CHI (W DNIU 8 LUTEGO) BĘDĄ ZAJĘCIAMI ORGANIZACYJNYMI -TEORETYCZNYMI (bez ćwiczeń) !                       

Szczegóły dotyczące zajęć w ramach Iławskiego Budżetu Obywatelskiego znajdują się w załączniku Regulamin.