Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki

W sobotę 15 stycznia siatkarze z Olsztyna podejmą w naszej hali sportowo - widowiskowej Ślepsk Malow Suwałki 

Czas na Derby Północy w Iławie! Już w sobotę - 15 stycznia o godz. 14:45  Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się w iławskiej hali sportowo - widowiskowej ze Ślepskiem Malow Suwałki. Czy olsztynianie powtórzą wynik z meczu w Suwałkach i po raz drugi w tym sezonie wygrają z ekipą Ślepska? 

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, będzie to drugi mecz przed iławską publicznością w nowym roku. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur odniesie pierwsze domowe zwycięstwo w 2022 roku?

Kto wygra pojedynek na przyjęciu - Robbert Andringa czy Adrian Buchowski? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów – Szymon Jakubiszak czy Andreas Takvam? Kto uniesie ręce w geście zwycięstwa –Javier Weber czy Andrzej Kowal?

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia !

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dodane przez: Krzysztof Mądry
Ostatnia edycja: 10-01-2022