XXII edycja turnieju "Z podwórka na stadion o puchar TYMBARKU"

Iławskie centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji informuje o terminach rozegrania turniejów XXII edycji "Z podwórka na stadion o puchar TYMBARKU"

Eliminacje w Gminie Miejskiej Iława odbędą się w dniu 25 listopada 2021 r. o godz. 11 na stadionie miejskim w Iławie przy ulicy Sienkiewicza 1. Odbędą się one w kategoriach: U10 chłopców, U12 dziewcząt i chłopców. Kategoria U8 chłopców zostanie rozegrana dzień później (26 listopada) na iławskim orliku na Lipowym Dworze (ul. Boboli) od godz. 14.

Eliminacje powiatowe odbędą się w dniu 29 listopada 2021 r. o godz. 11 na stadionie miejskim w Iławie. Odbędą się one w kategoriach: U10 chłopców, U12 dziewcząt i chłopców. Kategoria U8 chłopców zostanie rozegrana tego dnia na iławskim orliku na Lipowym Dworze (ul. Boboli) od godz. 15.

Współorganizatorami obu turniejów są: Polski Związek Piłki Nożnej, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej i Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

Ostatnia edycja: 22-11-2021