Puchar Tymbarku - finał wojewódzki

Już w dniach 9-10 maja w Iławie odbędzie się wojewódzki finał Pucharu Tymbarku.

Puchar Tymbarku to największy Turniej dziecięcy w Europie. Uczestniczą w nim tysiące chłopców i dziewczynek z całej Polski w wieku do 8, 10 i 12 lat, ale także ich nauczyciele i trenerzy.

Wojewódzki finał w Iławie rozpocznie się 9 maja (czwartek) o godzinie 10. Wtedy swoją rywalizację rozpoczną chłopcy i dziewczyny w kategorii wiekowej U8 i U10. (Rejestracja drużyn od godziny 8:30)

10 maja (piątek) o godzinie 10:00 odbędą się rozgrywki chłopców i dziewczyn, w kategorii wiekowej U12. Szczegółowe informacje opiekunowie drużyn otrzymają w wiadomości mailowej.

Do finałów ogólnopolskich zakwalifikuje się 16 najlepszych drużyn (po jednej  z każdego regionu) w kategoriach U-10 i U-12 dziewczynek i chłopców. Rozgrywki U-8 kończą się na etapie regionalnym.

Iławę w finałach wojewódzkich reprezentować będą: U8 chłopców – SP Zalewo, U8 dziewcząt – SP Wikielec; U10 chłopców – SP 3 Iława, U10 dziewcząt – SP 1 Iława; U12 chłopców – SP1 Iława, U12 dziewcząt – SP Tuszewo.

Dodane przez: Krzysztof Mądry
Ostatnia edycja: 07-05-2024