51. Regaty o Błękitną Wstęgę Jezioraka

Cześć wszystkim miłośnikom żeglarstwa!

Z dumą ogłaszam wyniki 51. Regat o Błękitną Wstęgę Jezioraka! To było niesamowite wydarzenie, pełne ekscytacji i wspaniałych momentów na wodach jeziora. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom za ich niezwykłe umiejętności i determinację!

Naszym zwycięzcą Błękitnej Wstęgi jest Arkadiusz Sendlewski na jachcie Jutrzenka, który pokazał prawdziwy kunszt żeglarstwa i zdobył zaszczytne pierwsze miejsce. Wspaniała robota, Arkadiusz!

Na drugim miejscu znalazł się Ryszard Osmański na jachcie Stinger 24,6, także prezentując fantastyczne umiejętności żeglarskie. Gratulacje, Ryszard!

Trzecie miejsce zajęło Konrad Pszczółkowski na jachcie Przyjaciel, co dowodzi, że rywalizacja była niezwykle zacięta. Świetna praca, Konrad!

Całe wydarzenie było doskonale zorganizowane, dzięki zaangażowaniu i pasji całej ekipy organizacyjnej. Chcemy także podziękować wszystkim uczestnikom za fair play i ducha rywalizacji, który sprawił, że te regaty były niezapomniane.

Jeśli jesteście ciekawi pełnych wyników i szczegółów, zapraszam do odwiedzenia strony https://www.gregortour.com/tablica-komisji-regatowej-1-1-1/wyniki.

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na wodach jeziora, by uczcić 52. Regaty o Błękitną Wstęgę Jezioraka. Żeglarstwo łączy nas wszystkich, i to właśnie dlatego to tak wyjątkowa społeczność!

Do zobaczenia na wodzie!

#Żeglarstwo #BłękitnaWstęga #Regaty #Pasja #Woda #SportMorski

Dodane przez: Krzysztof Mądry
Ostatnia edycja: 04-09-2023